Koczała
oferta nr: 13379/2566/OGS

Id oferty13379/2566/OGS
Stan prawny gruntuWłasność
Cena1 200 000 PLN
Powierzchnia działki290000
Cena za m24 PLN
RynekWtórny
Prądtak
Wodatak
Przeznaczenie działkiRolna
Kształt działkiNieregularny
Plan miejscowyBrak planu miejscowego
Wydane warunki zabudowytak
Droga dojazdowaAsfaltowa
Ujęcie wodyMiejska w drodze
OgrodzenieBrak
Obecna zabudowa działkiBrak
Przeznaczenie działkiInne
Powierzchnia działki - jednostkaSqm
Przeznaczenie działki w planie lub studiumuprawy ekologiczne
Ukształtowanie działkiZróżnicowana
ZadrzewienieCzęściowo
Staw/Oczko wodnetak
Typ ulicy/drogiGłówna
PrądYes
Przydział mocy energia elektryczna (KW)40
WodaInWay
GazNo
KanalizacjaNo
Możliwość budowytak
Możliwość podziałutak
 
Działka rolna o powierzchni 28,94 ha, w tym 7 ha lasu, głównie sosna, kształt zbliżony do trapezu, położona bezpośrednio nad jeziorem (60 ha), na długości 350 m przylega do jeziora, dojazd droga asfaltową, która przylega do działki na całej szerokości. Jezioro bardzo czyste, przez które przepływa Brda, łącząc je z innymi jeziorami. Teren częściowo zróżnicowany, z pagórkami, strumykiem, cisza, czyste powietrze i woda. Działka położona w strefie Krajobrazu Chronionego, część w Strefie Ochrony Wód Otwartych, wiąże się to z brakiem przemysłu w okolicy i możliwością zabudowy w odległości 100 m od jeziora (długość działki wynosi 600 m). Działkę można podzielić, częściowo przekształcić, a w stanie obecnym mogą powstać 3 siedliska, ośrodek wypoczynkowy, usługi agroturystyczne itp.. Wzdłuż działki na długości ok 900 m przebiega linia wodociągowa, prąd na działce, promesa na 40 KW , można uzyskać większy przydział mocy. Dla przedmiotowej nieruchomości została wydana decyzja Wójta Gminy Koczała o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych, pensjonatu oraz trzech budynków gospodarczych.
Działka oddalona jest 15 km od Miastka, 35 km od Bytowa, 80 km od Koszalina, 125 km od Gdańska. Położona w krainie jezior i lasów, niedaleko Borów Tucholskich, do sklepu i kościoła we wsi kilkaset metrów. Tereny atrakcyjne pod względem krajobrazowym, z duża ilością czystych jezior, lasów, a także często spotykaną dziką zwierzyną. W odległości 8 km teren dawnego lotniska wojskowego, obecnie lotnisko prywatne, z drugiej strony działki w odległości 12 km drugie lotnisko dla małych samolotów. Zapraszam do negocjacji.
Kontakt:
Zofia Olszlegier
tel. 797-700-615
 
 
 

Pośrednik:

Zofia Olszlegier
tel. 797700615
email: zofia.olszlegier@grupahn.pl
Numer licencji: 10438
 
 
 

Kontakt z agentem

Imię:
 
Nazwisko:
 
Telefon:
 
Twój email:
 

Treść zapytania

Wyślij
 

Poleć ofertę 13379/2566/OGS (DZIAŁKA na SPRZEDAŻ)

Twój email:
 
Email odbiorcy:
 

Treść

Poleć
 
Opis i cena powyższej oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny. Dokładamy wszelkich starań aby powyższe informacje były możliwie dokładne, ponieważ jednak pochodzą od osób trzecich, nie zawsze jest możliwa ich weryfikacja.