Telefon: 797 700 610
Pow. nieruchomości
Pow. gruntów
Cena

10765/2566/ODS – Pół bliźniaka w Łoziskach -Lesznowola

Łoziska, Mazowieckie, Polska
1 149 000 zł
1 150 000 zł
Domy
6 Pokoje
2 Łazienki
1 Garaże
149 m²

Lokal będący przedmiotem sprzedaży to lewa połówka widocznego na zdjęciach bliźniaka. Powierzchnia mieszkalna liczy ok. 128 m. kw., do tego dochodzi garaż 21 m. kw. oraz ocieplane poddasze nieużytkowe / strych. Działka przypisana do lokalu to aż 500 m. kw., co daje ogromne możliwości aranżacyjne.

Ekologia i energooszczędność

Dom wyposażony jest w ekologiczną pompę ciepła i ogrzewanie podłogowe w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Temperaturę można ustawiać dla każdego pomieszczenia osobno przez sterowniki w pokojach. Ogrzewanie wspomaga system rekuperacji, który dodatkowo pełni rolę wentylacji zapewniając świeże i czyste powietrze wewnątrz. Zamontowane są okna trzyszybowe z niskim współczynnikiem przenikania ciepła. Ściany zewnętrzne ocieplone zostały styropianem 20 cm. Dzięki tym rozwiązaniom koszty ogrzewania domu i wody zostały zredukowane do minimum. Dodatkowo dom jest przygotowany pod instalację fotowoltaiki, co da możliwość jeszcze większej oszczędności energii.

Parter

Na parterze znajduje się przestronny salon, pełen światła dzięki dużym oknom. Znajduje się tu także otwarta kuchnia, gabinet, wiatrołap, hol i WC. W przedsionku znajduje się wejście do garażu. W garażu umieszczona została pompa ciepła i rekuperator. Brama garażowa Wiśniowski, sterowana pilotem.

Piętro

Na piętrze znajduje się sypialnia z własną łazienką, druga łazienka, pralnia oraz 4 pokoje. Najmniejszy pokój w pobliżu sypialni można przerobic na garderobę tworząc w ten sposób tzw. master bedroom. W korytarzu na piętrze są wysuwane schody prowadzące na poddasze.

Rozwiązania

W domu wykonana jest instalacja freonowa pod klimatyzację. Aby nie zaburzać estetyki elewacji domu, lokalizacja jednostki zewnętrznej klimatyzatora została zaprojektowana w altanie przed domem, czyli tam, gdzie znajduje się już jednostka zewnętrzna pompy ciepła. Ponadto przygotowano podejście wodno-kanalizacyjne pod montaż zmiękczacza wody dla całego domu. Elewacja domu została wykonana z bardzo trwałych holenderskich płytek klinkierowych Elastolith, które można myć ciśnieniowo. Dom podłączony jest do kanalizacji miejskiej. Przed domem zakopany jest zbiornik na deszczówkę.

Lokalizacja

Dom położony jest w bardzo malowniczej, cichej okolicy w Łoziskach. Dookoła znajdują się tylko nowe domy, kóre nie emitują zanieczyszczeń przy ogrzewaniu, co gwarantuje świeże powietrze. Najbliższy sklep oddalony jest o 600 metrów (8 min spacerem). Supermarkety, apteki, stacje benzynowe i park handlowy w Piasecznie są w odległości niecałych 2 kilometrów od domu. Do szkoły podstawowej i państwowego przedszkola w Lesznowoli jest ok. 3 km. Po ul. Fabrycznej kursuje autobus szkolny, który zabiera i odwozi dzieci . W odległości ok 1km od domu znajduje się trasa S7 zapewniająca błyskawiczny dojazd do stolicy.

Parkowanie

Garaż pomieści jeden samochód. Drugie niezależne miejsce parkingowe znajduje się przed budynkiem z lewej strony, a parkujący tam samochód nie blokuje ani wyjazdu z garażu, ani wyjścia z domu. Można też postawić wiatę garażową na działce.

Zachęcam do kontaktu i do obejrzenia lokalu.
797700624

Szczegóły nieruchomości:

Typ nieruchomości: Domy
Status nieruchomości: Sprzedaż
Pokoje: 6
Łazienki: 2
Garaż: 1
Pow. nieruchomości: 149 m²
Pow. gruntu: 500
Rok budowy: 2022

Dodatkowe Szczegóły:

Rynek: Pierwotny
Liczba pięter: 2
Typ domu: Pół bliźniaka
Stan nieruchomości: Stan deweloperski
Prąd: Tak
Gaz: Tak
Domofon: Tak
Stan budynku: Stan deweloperski
Klimatyzacja: Tak
Typ kuchni: Aneks
Ogród: Tak
Osiedle strzeżone: Tak
Teren ogrodzony: Tak
Rodzaj ogrzewania: Pompa ciepła
Liczba sypialni: 5
Liczba kondygnacji: 2
Woda: Tak
: Przeciwwłamaniowe
Rodzaj kanalizacji: Miejska
Cena: 1149000
Powierzchnia działki - jednostka: m2
Droga dojazdowa: Utwardzona
Kształt działki: Prostokąt
Siła: Tak
Alarm: Tak
Monitoring: Tak
Dach: Blachodachówka
Kominek: Tak
Garderoba: Tak
Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
Wyposażona kuchnia: Nie
Liczba kondygnacji naziemnych: 2
Gorąca woda: Pompa ciepła
Liczba miejsc parkingowych naziemnych: 2
Kanalizacja: Tak
Zamiana: Nie
Ujęcie wody: Miejska
Call Now Button