Telefon: 797 700 610
Pow. nieruchomości
Pow. gruntów
Cena

16853/2566/OGS – Budowlana z dobrym dojazdem

Warszawa, Mazowieckie, Polska
725 000 zł
720 000 zł

Działka budowlana o pow.930m2 o wymiarach 22 x 42 .Działka usytuowana w cichym miejscu. Dojazd do działki z ul. głównej drogą wewnętrzną utwardzoną (5 m szerokości) . Przyszłemu właścicielowi działki, będzie przepisany również notarialny udział w tej drodze. Na jej całej długości wszystkie media (woda, gaz, prąd) oprócz kanalizacji, która na tę chwilę jest w projekcie do realizacji.
Teren wokół wykazuje duży potencjał inwestycyjny, ale duże powierzchnie działek i przestrzenie zapewniają spokój i intymność.
Własną drogą wewnętrzną przy działce, swobodne dojście 180m do rozległego terenu rekreacyjnego, który stanowią 2 jeziora, miejsca lęgowe dzikich ptaków, las liściasty, alejki spacerowe z ławeczkami i miejscami na ogniska.
Bliskość ulicy Puławskiej zapewnia szybki i dogodny dojazd do centrum Warszawy. Bezpośrednie połączenie z siecią obwodnic Warszawy zapewnia trasa S2, w pobliżu znajduje się stacja PKP, skąd szybko, bez korków można dojechać do centrum miasta. Z Metra Wilanowska dojazd do działki autobusem co stanowi dogodne miejsce do zamieszkania dla osób podróżujących również komunikacją miejską. W okolicy znajdują się: Przedszkole Niepubliczne, Szkoła Podstawowa , sklepy ogrodnicze, sklepy spożywcze Stacja Orlen 1,4 km, apteki, Przychodnia Opieki Podstawowej i Specjalistycznej, kościół, restauracje, oraz obiekty sportowo-rekreacyjne.

Szczegóły nieruchomości:

Typ nieruchomości: Działki
Status nieruchomości: Sprzedaż
Pow. gruntu: 930

Dodatkowe Szczegóły:

Cena: 725000
Cena za m2: 779.57
Szerokość działki (mb.): 42
Kształt działki: Prostokąt
Droga dojazdowa: Asfaltowa
Prąd: Tak
Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
Zadrzewienie: Brak
Rynek: Wtórny
Woda: Tak
Powierzchnia działki - jednostka: m2
Przeznaczenie działki: Budowlana
Długość działki (mb.): 22
Ukształtowanie działki: Płaska
Prąd: Tak
Gaz: Tak
Możliwość budowy: Tak
Gaz: Tak
Woda: Tak
Zamiana: Nie
Call Now Button