Telefon: 797 700 610
Pow. nieruchomości
Pow. gruntów
Cena

O firmie

Nasza firma działa pod „szyldem” GRUPA HOME NIERUCHOMOŚCI. Aktywnie rozwijamy sieć profesjonalnych biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które współpracują ze sobą przy sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości.

Oferowane przez nas nieruchomości położone są na terenach powiatu piaseczyńskiego, pruszkowskiego, grodziskiego oraz na terenie powiatu warszawskiego zachodniego, a także w Ursusie i Włochach.

Jesteśmy zespołem energicznych, przyjaznych, a przede wszystkim skutecznych agentów działających pod nadzorem licencjonowanego pośrednika, który służy Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem. Pośrednicy oraz doradcy do spraw nieruchomości działający w ramach organizacyjnych firmy spełniają wszystkie warunki określone w Ustawie o gospodarce nieruchomościami. Biorą udział w licznych szkoleniach i stale podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe, aby zapewnić naszym Klientom profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

W trakcie kilkuletniego istnienia naszej firmy towarzyszyliśmy naszym Klientom w kilkuset transakcjach sprzedaży i kupna mieszkań, domów i działek oraz gruntów inwestycyjnych.

Serdecznie zachęcamy do współpracy z naszymi doradcami zarówno przy sprzedaży jak i przy poszukiwaniu nieruchomości.

Współpracujemy z:

Call Now Button